top of page

WAYS TO SUPPORT

Add Value to Life with Science Girl....

inovasyon ile değer katanlar kitabı

Buy a Book

Bilim Kızı gümüş küpeleri

Buy Silver Jewelry

bilim-k%C4%B1z%C4%B1-bez-cantalar%C4%B1_

Get a Tote Bag

If you want to establish a corporate Innovation Management in your organization, accompanied by international reference documents, if you want to learn the experience of success examples in the field of innovation management in our country, you can also contribute to our Science Girl project by purchasing our GUIDE.

in your organization  or if you want to express that you value the women, science and life in your life and say 'You are VALUABLE', you can also contribute to our Science Girl project by purchasing our PI- GIRL logo special silver jewellery.

Expressing that you value nature, science and women in accordance with sustainability principles in your organization and in your private life, that you value life with our cloth bags instead of using nylon bags.  If you want to show off, you can also contribute to our Science Girl project by purchasing our special cloth bags.

Bilim Kızı 2024 Takvimi.jpg

Her yıl geleneksel olarak hazırladığımız ÇAĞDAŞ BİLİM KADINLARI KOLLEKSİYONU haline gelen değerli çağdaş bilim kadınlarından oluşan Bilim Kızı 2024 TAKVİMİ’mizde yine ülkemizin bilim kadınlarının başarılarına tanıklık edeceksiniz. 

KURUMSAL siparişlerinizde 2.Sayfamızda SPONSOR olacak Firma-Kurum LOGOSU ve YENİ YIL MESAJI’nı içerecektir. 100 ve üzeri siparişler için bize mail göndermeniz yeterlidir.  Böylece müşterilerinize, tedarikçilerinize ve paydaşlarınıza KURUMSAL TAKVİMİZİ HEDİYE ederek, sosyal sorumluluk projenizi hayata geçirebilirsiniz. Kurumsal siparişleriniz için Lütfen mail atın....

Bilim Kızı TAKVİMİ 2024 de yer alan ÇAĞDAŞ Bilim kadınlarımız ve başarıları; (unvan ve alfebetik sırada)

 1. Prof Dr. Aylin Yana UÇAR

 2. Prof Dr. Nesrin ÖZEREN

 3. Doç. Dr. Elif ALTÜRK

 4. Doç.Dr. Halide Nihal AÇIKGÖZ

 5. Doç. Dr. Handan KAYHAN

 6. Doç.Dr. Meral MÜYESSER

 7. Doç. Dr. Nermin DEMİRKOL

 8. Dr. Emine SEVER

 9. Dr. Nesrin Manav TATAR

 10. Dr. Nesibe Manav MUTLU

 11. Dr. Pınar Senay ÖZBEY

 12. Dr. Şeyma Bozkurt UZAN

Bireysel Kolleksiyonunuzu tamamlamak için 2022-2023 TAKVİM lerimizi de SATIN alabilirsiniz. 

Bilimi, Kadını ve YAŞAMI  DESTEKLEYİN

Bilim Kızı YENİ YIL TAKVİMİZDE  ÇAĞDAŞ bilim kadınlarımızın uluslararası başarılarını öğreneceksiniz.

 

Hem Bilim Kızlarımızın mentorleri olan bu harika bilim kadınlarının çalışmalarını tanıyacaksınız hem de yaşama, bilime ve kadınlara değer katacaksınız. 

 

Ayrıca kurumsal siparişlerinize LOGONUZU ve ilave ediyoruz. Böylece müşterilerinize, tedarikçilerinize ve paydaşlarınıza KURUMSAL TAKVİMİZİ HEDİYE ederek, sosyal sorumluluk projenizi hayata geçirebilirsiniz. Lütfen Kurumsal SİPARİŞLERİNİZE teklif almak için MAİL atınız. 

Bireysel ÇAĞDAŞ BİLİM KADINLARI Kolleksiyonunuzu tamamlamak için SATIN ALIN

Bilim Kızı 2024 Takvimi.jpg
bottom of page